web o AYURVÉDĚ a přírodním LÉČITELSTVÍ

DĚTI NOVÉ DOBY, rodičovství , mateřství

 

V minulých desetiletích, ale i ještě dnes se většina dospělých, rodičů, babiček a dědečků, ale i učitelů, vychovatelů a jiných - staví k dětem postojem "já jsem velký, já jsem dospělý, já mám zkušenosti a ty jsi jen malé, nezkušené (někdy hloupé) dítě...A ty, malé dítě mě musíš poslouchat, protože já jsem ten velký a musím mít vždy pravdu."

TENTO POSTOJ JE VELKÝ OMYL a důkaz nezralosti těch dospělých, kteří takto smýšlí. Tímto negativním postojem se tak vychovávají z dětí méněcenní, zakomplexovaní a nemocní či nespokojení lidé.

 

DÍTĚ je DAR, JE TO NEJCENNĚJŠÍ DAR, KTERÝ JSME DOSTALI, který nám byl "zapůjčen" pro náš vzájemný duchovní pokrok, a tak bychom se k němu měli chovat, vážit si ho a s největší LÁSKOU A PÉČÍ se o něj starat. 

Je to především v rukou nás MATEK a OTCŮ, abychom láskyplně vychovávali naše drahocenné poklady a mohli se pak těšit z jejich harmonického života a tím přispěli k  proměně celého lidstva k vyšším duchovním vibracím, k Lásce a kráse na naší planetě ZEMI.

Dnešní doba je dobou přeměny všech špatně zajetých řádů a struktur. Proto se snažme, my rodiče, milovat své děti tou nejhlubší láskou, s moudrostí a úctou k jejich čisté a vzácné duši, která se k nám zrodila, aby nás obdarovala radostí, smíchem, láskou, hravostí, tvořivostí a věděním, které si přinesly z jiných světů....

Z dnešních dětí už budou vyrůstat lidé moudří, s jinými morálními a duchovními hodnotami, než tomu bylo doposud, budou cítit s planetou Zemí a budou chtít žít v míru a v Lásce. Mají to v sobě zakódované, ale je na nás, abychom jim v tom pomohli.

Blíží se konec mayského kalendáře, blíží se konec platónského roku, dostáváme se na vrchol pomyslné pyramidy, abychom udělali velkou změnu - změnu sami v sobě, v zajetých nefunčních systémech a řádech, změnu k lepšímu životu v harmonii s přírodou a Vesmírem. Vše je propojeno a začínáme si to uvědomovat.

Už v devadesátých letech se zde začínaly rodit  na naši planetu INDIGOVÉ DĚTI (https://zivotni-energie.cz/indigove-deti-a-jak-je-pozname.html), které byly a jsou v mnohých směrech vyjímečné. Ale bohužel se narodily jako "předvoj" ještě do společnosti, která stále funguje "po staru".

Tyto děti, ač vyrůstali ve většině případů v láskyplné péči svých laskavých rodičů, musely se pak ve školách a posléze i v zaměstnáních setkávat s nepochopením jejich odlišnosti, protože tato společnost ještě jede "po staru". Proto se pak i stalo, že  někteří sešli o několik úrovní níž, aby se přiblížili svým kamarádům, i na úkor uzavření svého vědomí a spojení s Universem, jen aby se svými odlištnostmi mohli ještě v tomto systému fungovat.

Pro mnohlé milující matky je pak bolestné, když v dospělosti vypustí své děti, doposud vyrůstající v láskyplné rodině, do světa né tak vysokých hodnot, kde morální a duchovní zásady skoro již neplatí. Je bolestné, dívat se, jak tito citliví INDIGÁČCI se srdcem na dlani, vstupují do svých prvních zaměstnání, nebo do svých prvních vztahů s lidmi odličných vibrací. Nejrpve nechápou, jsou z toho zmatení, chtějí prosazovat pravdu a spravedlnost, ale zatím bohužel naráží na nepochopení.

...pokračování příště...

 

 

 

 

 

 

Diskusní téma: DĚTI NOVÉ DOBY, rodičovství , mateřství - VAŠE ZKUŠENOSTI

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode