web o AYURVÉDĚ a přírodním LÉČITELSTVÍ

PhDr. Patricie (Tervin) Anzari CSc.

PhDr. Patricie Anzari, CSc.
Jejím hlavním zaměřením je hluboká práce s osobním příběhem klienta, osvobození jeho osobnosti od energetických, emočních a spirituálních bloků. Rozvinula zcela originální metodu náročné partnerské spolupráce klienta s terapeutem, dotýkající se všech rozměrů lidského příběhu. Aplikuje ji individuální i skupinovou formou. Spolupráce s ní směřuje k vděku za život a vnitřnímu štěstí ve službě dalším bytostem, k nalezení smyslu osobního příběhu.

V jejích intenzivních několikadenních pobytových programech v překrásném centru v Rynarticích v srdci Českého Švýcarska lze zaznamenat prvky mnoha hlubokých odborných i multikulturních inspirací, obohacených o osobitý přístup a skloubených v harmonický kompaktní celek. Prožitkovou práci opírá o hudbu z celého světa a spontánní tvořivý a komunikativní pohyb, který není tancem v pravém slova smyslu. Je to zcela originální postup, vedoucí k energetickému osvobození, prohloubení citlivosti, vnímavosti. V konfrontaci s hlubokou prací s osobními příběhy účastníků je výsledkem praktická, konkrétní inspirace pro další kroky v životě každého absolventa programu.

Je autorkou celistvé psychologické teorie, zaměřené na kultivaci lidského chování a prožívání v novém tisíciletí. Ve všech svých prožitkových programech spolupracuje s lékařem. Staví na eticky čistých postupech, jejím hlavním cílem je povzbudit účastníky svých programů k nezávislosti, odvaze, čistotě a pravdivosti ve vztazích i díle, k naplnění Boží přítomnosti v lidské každodennosti.

Několik let spolupracovala s přímým žákem C. G. Junga, světově proslulým americkým psychiatrem Prof. Johnem Weir Perrym, autorem převratné léčebné metody psychóz bez medikace.

Je držitelkou mezinárodního certifikátu Prof. Stanislava Grofa v metodě holotropního dýchání. Brzy po zahájení praxe v metodě holotropního dýchání vytvořila vlastní verzi, založenou na dlouhodobé předchozí spolupráci s klientem na bázi jemnějších metod. Pod názvem Shamanyka ji praktikuje na úrovni iniciačního obřadu, ke kterému se každý připravuje 30 dní ve speciálním životním režimu. Klasickému HD se značně vzdálila. K účasti na tomto programu přijímá pouze absolventy svých pobytových programů Passionata a Cesta, s nimiž je v čerstvém osobním kontaktu.

Od r. 2007 realizuje program zvaný Anzara, navazující na Shamanyku. Je inspirován indiánskou cestou Vision Quest, jde však opět o zcela originální metodu. Je přístupný pouze absolventům Shamanyky. Hlavním cílem této práce je skutečně hluboká očistná a spirituální práce, přesahující extatický rozměr Shamanyky hlubokým meditativním napojením jednotlivce na Jsoucno za noci strávené o samotě na zvláštním místě v přírodě.

Veškerá její práce je důsledně preventivní, nepřijímá na prožitkové programy duševně ani závažně fyzicky nemocné lidi. Účastníci vyplňují před příjezdem podrobný zdravotní dotazník, který závazně podepisují jako pravdivý.

Patricie hovoří plynně anglicky a francouzsky, svou práci již představila i v USA, Francii, Německu, Dánsku.

V letech 1990 – 97 vysílala na rozhlasové stanici Praha velmi populární pořad Prameny poznání, stejně se jmenuje i její kniha, která stále vyvolává nadšené ohlasy napříč generacemi. Své meditace vydala na řadě CD. Jako zpěvačka a iniciátorka zajímavých hudebních projektů se představila na CD Posvátné zpěvy, Extase, Světy, Léčivé zpívání pro malé i velké, Were you there?...

Realizovala řadu projektů čteného divadla, kombinovaného s živou hudbou s hercem Janem Potměšilem a dalšími jeho kolegy.

 

Kontakt

PhDr. Patricie Anzari, CSc.

tel.: 773 999 596
www:patricieanzari.cz

 www.patricieanzari.czwww.patricieanzari.czTato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScrip

Centrum Rynartice:

Rynartice 80, 405 02 Jetřichovice (Děčínsko) 

 

 

 

Kontakt

RAPHAELLA - web o AYURVÉDĚ a přírodním léčitelství

RAPHAELLA@centrum.cz

Webové stránky: www.esoterika-zdravi.webnode.cz

Vyhledávání

Anketa

Líbí se vám naše stránky? Jsou pro vás přínosné?

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode