web o AYURVÉDĚ a přírodním LÉČITELSTVÍ

VLADIMÍR VOGELTANZ /MUDr./

https://www.etikoterapie.com/index.php?show=uvod

 

Kontakt a informace -   tel.: +420 775 508 587     Jarmila Sikorová       info@etikoterapie.com

ETIKOTERAPIE je pomocí pro ty z Vás, kteří už přestali hledat příčiny svých nemocí a životních obtíží ve hmotě a začali je hledat ve své duši.
I já jsem hledající, stejné přitahuje stejné.
Patnáct let jsem pracoval jako lékař v nemocnici. Operoval jsem a léčil farmaky nemocná těla svých bližních metodami oficiální medicíny.
Od roku 1990 jsem zároveň zkoušel i mnohé metody tzv. alternativní medicíny. Studoval jsem je, praktikoval a postupně opouštěl a ponechával si jen esenci poznání a intenzivně studoval ezoterní prameny.
Došel jsem k závěru, že medicína vědecká i většina metod alternativních má jednoho společného jmenovatele - aktivitu léčícího a pasivitu nevědomého nemocného.
V roce 1993 jsem se dvěma atestacemi opustil místo zástupce primáře a odešel z oficiální medicíny. Vědomosti a zkušenosti o trojí podstatě člověka (duch - duše - tělo) získané do té doby, nedovolily mému svědomí zůstat v systému pouze materialisticky orientované medicíny, jejíž představitelé odmítali i jen uvažovat o prioritě ducha před hmotou a o duševně duchovních příčinách nemocí těla vůbec. Ale já už jsem za ty roky vyslechl stovky životních příběhů lidí, jejichž pokřivené vztahy jednoznačně vyústily do nemoci těla. Už jsem dokázal "předvídat" z nemravných vztahů diagnózu a naopak z diagnózy nemravnost vztahů. Začal jsem chápat, že odoperováním příznaků nemoci jen v těle neřeším skutečnou nemoc ukrytou v duši. Odložil jsem skalpel, přestal aktivně operovat v tělech bližních a stal jsem se "pouze" pasivním poradcem tam, kde se nemocný rozhoduje sám ve své duši odoperovat skutečnou příčinu nemoci těla.
I já jsem se rozhodl k radikálnímu řezu ve svém životě a začal jsem dělat naplno jenom to, o čem jsem přesvědčen, že je správné, a to čemu věřím. A tak se od roku 1993 společně s klienty noříme do hlubin sebepoznání a hledáme perlu, která je ukryta v každém z nás.

Do mojí práce i do mého života vstoupila ETIKOTERAPIE.

 

Kontakt

RAPHAELLA - web o AYURVÉDĚ a přírodním léčitelství

RAPHAELLA@centrum.cz

Webové stránky: www.esoterika-zdravi.webnode.cz

Vyhledávání

Anketa

Líbí se vám naše stránky? Jsou pro vás přínosné?

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode