web o AYURVÉDĚ a přírodním LÉČITELSTVÍ

KRYSTALOTERAPIE

 

 Krystaly představovaly vždy už od starověku mocné nástroje léčení a využívaly se k posílení vlastních přirozených léčivých schopností. Krystaly podporují fyzické, citové i duchovní zdraví,  mohou být oporou v partnerských vztazích, pomáhají Vám a Vašim dětem lépe spát, podpořit Vaše samouzdravující schopnosti a přispět k tomu, aby jste se cítily šťastné a spokojené.

Krystaly jsou plody sňatku Nebe a Země. Jsou to dary Gaiy, ducha naší planety, které mají zvyšovat moc světla a lásky. Krystaly mohou být užitečné bez ohledu na to, jaký typ léčení zvolíte. Přestože se mohou krystaly jevit jako interní předměty, jsou velice živé.  Jsou plné energie a fungují jako energetické kanály. Proto se také používají v hodinkách, rádiích, mobilech, počítačích a v moderních lékařských přístrojích.

Krystaly zmnožují svou vlastní energii, jakož i tvořivou energii vesmíru, která má mnoho názvů - Duch, čchi, ki, prána, Světlo a Láska, Reiki...

Pojem léčení  krystaly se vztahuje na práci s živou energií krystalů a hlasem spolu s Vesmírnou energií . Léčení krystaly Vám pomůže lépe slyšet a cítit svůj vnitřní hlas a napojení na všetvořivou energii. Pokud máte zablokované energetické pole nebo Vám tělem špatně proudí energie, můžete nakonec onemocnět. Pomocí křišťálového kyvadla se diagnostikuje oblast, ve které je porušen tok energie. Pak se určí kámen, který se bude po určité dny a hodiny přikládat na místo, aby se energie znovu obnovila.

Dále se dají také léčit emoce, stres, strach aj., pročišťovat aura a podobně.

Krystaly se dnes využívají už také v kosmetice a samozřejmě už 5000 se využívají také v ayurvédské medicíně rozdrcené na prášek pro vnitřní užívání. Dávkování musí určit pouze znalý ayurvédský terapeut.

 

Dále je možnost pomocí krystalů energeticky harmonizovat čakery, které ovádají jednotlivé orgány našeho těla. Harmonizace se provádí vibrací krystalů a peciální muzikoterapie.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode